• 16 LIP 20
  Wizyta u Partnera Wiodącego w Schwedt/Oder

  Wizyta u Partnera Wiodącego w Schwedt/Oder

  W dniu 14 lipca 2020 roku w Urzędzie Miejskim w Schwedt/Oder odbył się, w ramach projektu INT 161:” Odkrywanie wspólnego dziedzictwa kulturowego poprzez poznawanie historii regionu – propagowanie wiedzy, wymiana doświadczeń.”,  przetarg na zarządzanie projektem przez firmę zewnętrzną. Ze strony Partnera Wiodącego(Miasto Schedt/Oder-Muzeum Miejskie) w spotkaniu uczestniczyły: Daniela Müller z Urzędu Miasta Schwedt/Oder, Anke Grodon dyrektorka Muzeów Miejskich Schwedt/Oder i Marzena Wazińska z Tabak Museum w Vierraden, a ze strony Partnera Projektu(Uniwersytet Szczeciński- Ośrodek w Kulicach) brali udział: kierownik Kulic Sławomir Szafrański i pracownica Ośrodka Jolanta Libront. Następne spotkanie partnerów zaplanowane jest na koniec sierpnia. Poniżej krótka fotorelacja z przebiegu przetargu i krótkiej wycieczki po centrum Schwedt.

         

 • Kim jesteśmy?

  Ośrodek Konferencyjno-Edukacyjny Uniwersytetu Szczecińskiego usytuowany jest we wsi Kulice, na terenie gminy Nowogard, około 70 km od Szczecina.
  Czytaj więcej
 • Misja

  Uniwersytet Szczeciński, jako humanistyczna uczelnia wyższa, stara się w pełni wykorzystywać swój interdyscyplinarny potencjał i możliwości.
  Czytaj więcej
 • Cele

  Celami działalności Ośrodka w Kulicach jest prowadzenie edukacji społecznej, wymiany naukowej, transferu wiedzy oraz aktywność komercyjna.
  Czytaj więcej