• 31 SIE 18
  Projekt „Pełnosprawność wspólnoty: Szacunek”

  Projekt „Pełnosprawność wspólnoty: Szacunek”

  Zostały ostatnie wolne miejsca!!!

  W dniach 5-11 września 2018 studenci z Polski i Ukrainy będą przygotowywani do pracy wolontariackiej na rzecz młodzieży, a następnie sami zaplanują i przeprowadzą działania animacyjne z grupą podopiecznych fundacji „Akcja Serducho”.

  Transport ze Szczecina, zakwaterowanie i wyżywienie jest zapewnione bezpłatnie dla uczestników (młodzież do 35 roku życia) w Zespole Dworsko-Parkowym Uniwersytetu Szczecińskiego w Kulicach, Kulice 24, 72-200 Nowogard.

  Koordynatorem projektu z ramienia stowarzyszenia jest Małgorzata Dąbrowska malgorzata.dabrowska@usz.edu.pl; tel. 667 343 750 – czekamy na Wasze zgłoszenia!

  Projekt otrzymał dofinansowanie z Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży z dotacji Ministerstwa Edukacji Narodowej.

  projekt info

 • Kim jesteśmy?

  Ośrodek Konferencyjno-Edukacyjny Uniwersytetu Szczecińskiego usytuowany jest we wsi Kulice, na terenie gminy Nowogard, około 70 km od Szczecina.
  Czytaj więcej
 • Misja

  Uniwersytet Szczeciński, jako humanistyczna uczelnia wyższa, stara się w pełni wykorzystywać swój interdyscyplinarny potencjał i możliwości.
  Czytaj więcej
 • Cele

  Celami działalności Ośrodka w Kulicach jest prowadzenie edukacji społecznej, wymiany naukowej, transferu wiedzy oraz aktywność komercyjna.
  Czytaj więcej