• 16 LIP 20
  Po warsztatach Akademii Wokalno- Aktorskiej

  Po warsztatach Akademii Wokalno- Aktorskiej

  W dniach 27.06- 2.07. 2020 roku już po raz czwarty w naszym Ośrodku gościli studenci Akademii Sztuki w ramach projektu Akademii Wokalno- Aktorskiej. Poniżej list od Pani prof. Filipowicz- Kosińskiej i krótka relacja fotograficzna oraz link do relacji wideo dzięki Zachodniopomorska.tv:

  Kochamy do Was przyjeżdżać!!!

  Już po raz czwarty mogłam  wraz z uzdolnioną wokalnie  młodzieżą, gościć w Waszych progach. Niby skromnie, ale jak przyjemnie, jak ciepło!  Czujemy się tu jak w rodzinie. Tutaj pracujemy, ale także odpoczywamy, to wspaniałe miejsce.

  To wszystko dzięki ludziom, którzy tu pracują. Pani Teresa Kania zawsze uśmiechnięta wita nas na „dzień dobry” :-)….  i od razu dzień, mimo ciężkiej pracy, staje się łatwiejszy. Kto tu nie przyjedzie z pedagogów, wszyscy są tego samego zdania, mówią, że chętnie by tu wrócili. Wraca także młodzież, niektórzy są tu od początku, po raz czwarty.….o czymś to świadczy?

  Posiłki jakie zapewnia nam na miejscu Pan Dawid Szewc, tylko nas rozpieszczają, są pyszne, bardzo duże i urozmaicone. Ukłony dla kucharza – jego zupy? – palce lizać!  ( no tak, to był żart koronawirus – nie wolno lizać palców:-) )

  Bałam się, że młodzież, która nie może żyć bez zasięgu i sieci, będzie zagubiona i niezadowolona. Nic bardziej mylnego, byli zachwyceni, robili pikniki na trawie, rozmawiali ze sobą, poznawali się lepiej. Nawet nauczyli się piec kiełbaski na ognisku. Detoksyzacja jak to nazwałam zaczęła działać.  Jesteśmy zachwyceni otoczeniem, przyrodą, ciszą (chociaż przydałby się deszcz)

  Dziękujemy  że możemy gościć w  Ośrodku Konferencyjno-Edukacyjnym Uniwersytetu Szczecińskiego.

  Mam nadzieje do zobaczenia za rok!!!

  Dyrektor Akademii Wokalno-Aktorskiej

  Dr hab. Ewa Filipowicz-Kosińska

  https://www.zachodniopomorska.tv/wiadomosci/3748,swiatowej-slawy-artysci-zaczynaja-w-kulicach

 • Kim jesteśmy?

  Ośrodek Konferencyjno-Edukacyjny Uniwersytetu Szczecińskiego usytuowany jest we wsi Kulice, na terenie gminy Nowogard, około 70 km od Szczecina.
  Czytaj więcej
 • Misja

  Uniwersytet Szczeciński, jako humanistyczna uczelnia wyższa, stara się w pełni wykorzystywać swój interdyscyplinarny potencjał i możliwości.
  Czytaj więcej
 • Cele

  Celami działalności Ośrodka w Kulicach jest prowadzenie edukacji społecznej, wymiany naukowej, transferu wiedzy oraz aktywność komercyjna.
  Czytaj więcej