• 12 KW. 23
  Spotkania z paragrafem

  Spotkania z paragrafem

  Zapraszamy serdecznie na spotkanie z Arkadiuszem Krupą, sędzią Sądu Rejonowego w Łobzie i asystentem Instytutu Nauk Prawnych Uniwersytetu Szczecińskiego w ramach cyklu: Spotkania z Paragrafem …. czyli jak unikać sądów, które odbędzie się w czwartek 20.04.2023 r. o godzinie 14.00 w sali konferencyjnej Międzynarodowego Ośrodka Badań Interdyscyplinarnych w Kulicach.

  Podczas spotkania nasz gość postara się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące uczestników pytania. Bardzo proszę o potwierdzenie uczestnictwa wraz z liczbą osób do dnia 17.04.2023 do godziny 13.00 – celem właściwego przygotowania sali.

 • Kim jesteśmy?

  Międzynarodowy Ośrodek Badań Interdyscyplinarnych (MOBI) Uniwersytetu Szczecińskiego usytuowany jest we wsi Kulice, na terenie gminy Nowogard, w odległości ok. 70 km od Szczecina.
  Czytaj więcej
 • Misja

  MOBI zajmuje się wymianą naukową, transferem wiedzy oraz edukacją społeczną na pograniczu polsko-niemieckim oraz w szerszym kontekście międzynarodowym, szczególnie w regionie Bałtyku.
  Czytaj więcej
 • Cele

  MOBI prowadzi interdyscyplinarne projekty naukowy i organizuje konferencje, warsztaty, szkoły letnie, debat oraz wydarzenia kulturalne i artystyczne.
  Czytaj więcej